
Гастроємність GN 1/6, h-65 мм, Stalgast 186061
239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 530-186061
+380 (66) 907-07-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гастроємність GN 1/6, h-65 мм, Stalgast 186061
Гастроємність з полікарбонату біла GN 1/6, h-65 мм, Stalgast 186061 — гастроємності Stalgast виготовлені з високоякісного полікарбонату. Характеризуються високою міцністю, малою вагою, також в асортименті є моделі з алюмінію з тефлоновим покриттям. Гастроємності зручні в очищенні і придатні для миття в посудомийній машині. Рекомендується використовувати для зберігання продуктів при температурі від -20 до +300 С.Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 1/6
- Об'єм: 1 л
- Матеріал: Полікарбонат
- Колір: Білий
- Довжина: 176 мм
- Ширина: 162 мм
- Висота: 65 мм
- Виробник: Stalgast
- Країна-виробник: Китай
Ви можете купити Гастроємність GN 1/6, h-65 мм, Stalgast 186061 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина: | 176 мм |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Об'єм | 1 л |
| Розмір | GN 1/6 |
| Тип | Гастроємності |
| Колір | Білий |
| Ширина | 162 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴

