
Гастроємність GN1/4, h-100 мм Stalgast 184101
274 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 530-184101
+380 (66) 907-07-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гастроємність GN1/4, h-100 мм Stalgast 184101
Гастроємності виготовлені з полікарбонату, який не вбирає запахи. Не можна використовувати в бемарах і пароконвектоматах. Гастроємності зручні в очищенні і придатні для миття в посудомийній машині.
Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 1/4
- Об'єм: 2,6 л
- Матеріал: Полікарбонат
- Температура макс.: +110 °C
- Температура мін.: -40 °С
- Можна використовувати в мікрохвильових печах: Так
- Довжина: 164 мм
- Ширина: 265 мм
- Висота: 100 мм
- Виробник: Stalgast
- Країна-виробник: Китай
Ви можете купити Гастроємність GN1/4, h-100 мм Stalgast 184101 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 164 мм |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Можна використовувати в мікрохвильових печах | Да |
| Об'єм | 2,6 л |
| Розмір | GN 1/4 |
| Температура макс. | +110 °C |
| Температура мін. | -40 °С |
| Тип | Гастроємності |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴

