Гастроємність GN 1/4, h-150 мм, Atelier Gastro 114150
Гастроємність GN 1/4, h-150 мм, Atelier Gastro 114150 — професійна серія кухонного інвентарю HoReCa. Atelier Gastro — ексклюзивний бренд кухонного інвентарю для творчих та завзятих кухарів. Асортимент представлений кухонним інвентарем з якісної нержавіючої сталі, який простий у догляді та витривалий у використанні. Продукція Atelier Gastro зберігає протягом тривалого часу температуру їжі після приготування, а також підходить для зберігання та транспортування продуктів.
Основні характеристики гастроемкостей:
- виготовлені з нержавіючої сталі;
- товщина металу від 0,7 мм;
- висока стійкість до перепаду температур: від 40° до +300°C;
- можна мити в посудомийній машині;
- можливість штабелювання гастроємностей.
Завдяки широкій різноманітності та високим стандартам якості кожен знайде для себе ідеальний варіант. Приєднуйтесь та вибирайте практичність за справедливою ціною.
Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 1/4
- Об'єм: 2,8 л
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Довжина: 265 мм
- Ширина: 162 мм
- Висота: 100 мм
- Виробник: Atelier
- Країна-виробник: Китай
Ви можете купити Гастроємність GN 1/4, h-150 мм, Atelier Gastro 114150 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atelier Gastro |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 265 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 2,8 л |
| Розмір | GN 1/4 |
| Тип | Гастроємності |
| Ширина | 162 мм |
- Ціна: 427 ₴


