
Гастроємність GN 2/3, h-20 мм, Atelier Gastro 115020
267 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505-115020
Гастроємність GN 2/3, h-20 мм, Atelier Gastro 115020
Гастроємність GN 2/3, h-20 мм, Atelier Gastro 115020 — професійна серія кухонного інвентарю HoReCa. Atelier Gastro — ексклюзивний бренд кухонного інвентарю для творчих та завзятих кухарів. Асортимент представлений кухонним інвентарем з якісної нержавіючої сталі, який простий у догляді та витривалий у використанні. Продукція Atelier Gastro зберігає протягом тривалого часу температуру їжі після приготування, а також підходить для зберігання та транспортування продуктів.
Основні характеристики гастроемкостей:
- виготовлені з нержавіючої сталі;
- товщина металу від 0,7 мм;
- висока стійкість до перепаду температур: від 40° до +300°C;
- можна мити в посудомийній машині;
- можливість штабелювання гастроємностей.
Завдяки широкій різноманітності та високим стандартам якості кожен знайде для себе ідеальний варіант. Приєднуйтесь та вибирайте практичність за справедливою ціною.
Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 2/3
- Об'єм: 1,5 л
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Довжина: 325 мм
- Ширина: 354 мм
- Висота: 20 мм
- Виробник: Atelier
- Країна-виробник: Китай
Ви можете купити Гастроємність GN 2/3, h-20 мм, Atelier Gastro 115020 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atelier Gastro |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 325 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 1,5 л |
| Розмір | GN 2/3 |
| Тип | Гастроємності |
| Ширина | 354 мм |
- Ціна: 267 ₴

