Гастроємність GN1/1, h-200 мм Premium Stalgast 161201
Гастроємність GN1/1, h-200 мм Premium Stalgast 161201 — з прозорого поліпропілену без бісфенолу. Не використовуйте в пароварках та конвекційних печах
Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 1/1
- Об'єм: 26,4 л
- Матеріал: Поліпропилен
- Довжина: 530 мм
- Ширина: 325 мм
- Висота: 200 мм
- Виробник: Stalgast
- Країна-виробник: Польща
Ви можете купити Гастроємність GN1/1, h-200 мм Premium Stalgast 161201 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 530 мм |
| Матеріал | Поліпропилен |
| Об'єм | 26,4 л |
| Розмір | GN 1/1 |
| Тип | Гастроємності |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴


