Сковорода чавунна порційна з підставкою 240x140 мм Stalgast (049004)
786 ₴
- В наявності
- Код: 530-049004
Сковорода чавунна порційна з підставкою 240x140 мм Stalgast (049004)В наявності
786 ₴
+380 (66) 907-07-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сковорода чавунна порційна з підставкою Stalgast 240x140 мм 049004
Характеристики:
- Тип: Сковороди порційні
- Висота: 25 мм
- Виробник: Stalgast
- Країна-виробник: Польща
- Матеріал: Чугун
- Можна мити в посудомийній машині: Ні
- Кришка: Ні
- Розміри: 240х140 мм
- Вага: 1.13 кг
- Антипригарне покриття: Немає
- Сумісність з джерелами тепла: Всі види плит
Ви можете купити Сковорода чавунна порційна з підставкою Stalgast 240x140 мм 049004 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Матеріал | Чавун |
| Кришка | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.13 кг |
| Висота | 25 мм |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Розміри | 240х140 мм |
| Сумісність з джерелами тепла | Всі види плит |
| Тип | Сковороди порційні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴

