
Гастроємність GN 1/9, h-65 мм, Stalgast 119060
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 530-119060
+380 (66) 907-07-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гастроємність GN 1/9, h-65 мм, Stalgast 119060
Гастроємність GN 1/9, h-65 мм, Stalgast 119060 — гастроємності Stalgast виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, також в асортименті є моделі з алюмінію з тефлоновим покриттям. Гастроємності зручні в очищенні і придатні для миття в посудомийній машині. Рекомендується використовувати для зберігання продуктів при температурі від -20 до +300 С.Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 1/9
- Об'єм: 0,5 л
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Довжина: 176 мм
- Ширина: 108 мм
- Висота: 65 мм
- Виробник: Stalgast
- Країна-виробник: Китай
Ви можете купити Гастроємність GN 1/9, h-65 мм, Stalgast 119060 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина: | 176 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 0,5 л |
| Розмір | GN 1/9 |
| Тип | Гастроємності |
| Ширина | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴

