Гастроємність GN 1/3, h-40 мм Stalgast 113040
Висота — 40 мм. Гастроємності з нержавіючої сталі GN рекомендуються для застосувань при температурах від -40 до 300 градусів Цельсія. Можна використовувати в посудомийних машинах. Країна-виробник: Польща.
Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 1/3
- Об'єм: 1,5 л
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Довжина: 325 мм
- Ширина: 176 мм
- Висота: 40 мм
- Виробник: Stalgast
- Країна-виробник: Китай
Ви можете купити Гастроємність GN 1/3, h-40 мм Stalgast 113040 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 325 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 1,5 л |
| Розмір | GN 1/3 |
| Тип | Гастроємності |
| Ширина | 176 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴




