Гастроємність GN1/1, h-150 мм Stalgast 141151
Гастроємності виготовлені з полікарбонату, який не вбирає запахи. Не можна використовувати в бемарах і пароконвектоматах. Гастроємності зручні в очищенні і придатні для миття в посудомийній машині.Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 1/1
- Об'єм: 20 л
- Матеріал: Полікарбонат
- Довжина: 325 мм
- Ширина: 530 мм
- Висота: 150 мм
- Виробник: Stalgast
- Країна-виробник: Китай
Ви можете купити Гастроємність GN1/1, h-150 мм Stalgast 141151 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 325 мм |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Об'єм | 20 л |
| Розмір | GN 1/1 |
| Тип | Гастроємності |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴


