
Насадка кондитерская "Открытая звезда" 8 мм Martellato BS108
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 513-0360
Насадка кондитерская "Открытая звезда" 8 мм Martellato BS108
Кондитерські насадки італійського бренду Martellato відрізняються винятковою різноманітністю форм і розмірів. Ви з легкістю можете підібрати насадки для декорування кондитерських виробів. Чіткість ліній, якісна Нержавіюча сталь, доступна ціна.
- Діаметр верхній — 8 мм.
- Діаметр нижній — 25 мм.
- Висота — 50 мм.
- Матеріал — нержавіюча сталь.
Характеристики:
- Тип: Насадки кондитерські
- Форма: Відкрита зірка
- Висота: 50 мм
- Діаметр верхній: 8 мм
- Діаметр нижній: 25 мм
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Виробник: Martellato
- Країна-виробник: Італія
Ви можете купити Насадка кондитерская "Открытая звезда" 8 мм Martellato BS108 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр верхній | 8 мм |
| Діаметр нижній | 25 мм |
| Тип | Насадки кондитерські |
| Форма | Відкрита зірка |
- Ціна: 108 ₴

