Гастроємність GN 1/1, h-65 мм, Stalgast 171060
Гастроємність алюмінієва з тефлоновим покриттям GN 1/1, h-65 мм, Stalgast 171060 — гастроємності Stalgast виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, також в асортименті є моделі з алюмінію з тефлоновим покриттям. Гастроємності зручні в очищенні і придатні для миття в посудомийній машині. Рекомендується використовувати для зберігання продуктів при температурі від -20 до +300 С.Характеристики:
- Тип: Гастроємності
- Розмір: GN 1/1
- Об'єм: 9 л
- Матеріал: Алюміній з тефлоновим покриттям
- Довжина: 530 мм
- Ширина: 325 мм
- Висота: 65 мм
- Виробник: Stalgast
- Країна-виробник: Китай
Ви можете купити Гастроємність GN 1/1, h-65 мм, Stalgast 171060 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина: | 530 мм |
| Матеріал | Алюміній з тефлоновим покриттям |
| Об'єм | 9 л |
| Розмір | GN 1/1 |
| Тип | Гастроємності |
| Ширина | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 831 ₴


