Фонтан шоколадний 1 л Martellato CHOCOFONT
Характеристики:
- Тип: Шоколадные фонтаны
- Висота: 390 мм
- Виробник: Martellato
- Країна-виробник: Італія
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Діаметр: 210 мм
- Напруга: 220 В
- Потужність: 170 Вт
Ви можете купити Фонтан шоколадний 1 л Martellato CHOCOFONT за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 390 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 170 Вт |
| Тип | Шоколадні фонтани |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 783 ₴


