Пароконвектомат Explora Colombo PF7906
Характеристики:
- Тип: Пароконвектомати
- Серія: Colombo
- Виробник: Explora
- Країна-виробник: Італія
- Розміри: 780х850х830 мм
- Вага: 90 кг
- Напруга: 380 В
- Потужність: 10,5 кВт
- Кількість рівнів: 7
- Тип управління: Сенсорний
- Тип підключення: Електрика
- Розмір листів: GN 1/1 та 600х400 мм
- Тип пароутворення: Інжекторний
- Разове завантаження (Порції): 50-100
Ви можете купити Пароконвектомат Explora Colombo PF7906 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piron |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 кг |
| Кількість рівнів | 7 |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 10,5 кВт |
| Разове завантаження (Порції) | 50-100 |
| Розмір листів | GN 1/1 та 600х400 мм |
| Розміри | 780х850х830 мм |
| Серія | Colombo |
| Тип | Пароконвектомати |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Тип підключення | Електрика |
| Тип керування | Сенсорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 993 ₴



