Пароконвектомат Orange Plus Retigo O611 i+
Характеристики:
- Тип: Пароконвектоматы
- Серія: Orange Plus
- Виробник: Retigo
- Країна-виробник: Чехія
- Розміри: 933 x 786 x 821 мм
- Вага: 62 кг
- Напруга: 380 В
- Тип управління: Сенсорний
- Тип підключення: Електрика
- Розмір листів: GN 1/1
- Тип пароутворення: Інжекторний
- Разове завантаження (Порції): 50-100
- Потужність: 10,9 кВт
Ви можете купити Пароконвектомат Orange Plus Retigo O611 i+ за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті posudmag.com.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 066-90-707-90, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Retigo |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 62 кг |
| Напруга | 380 В |
| Потужність | 10,9 кВт |
| Разове завантаження (Порції) | 50-100 |
| Розмір листів | GN 1/1 |
| Розміри | 933 x 786 x 821 мм |
| Серія | Orange Plus |
| Тип | Пароконвектомати |
| Тип підключення | Електрика |
| Тип керування | Сенсорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 515 ₴





